Chemia 

Jest 172 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 172 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 172 elementów

Errecom

Errecom to włoska firma, która od 15 lat zajmuje się produkcją rozwiązań chemicznych dla klimatyzacji i chłodnictwa. W Errecom, w 2001 roku postawiono przed sobą problem przecieków gazu chłodniczego z systemów klimatyzacji. By pomagać użytkownikom klimatyzacji radzić sobie z tym problemem, Errecom tworzy specjalistyczne substancje chemiczne, które pomagają w odpowiedni sposób dbać o systemy chłodzenia. Errecom zaczynała jako firma rodzinna. Obecnie nad jakością Errecom pracuje wieloetniczny zespół, który jest dla kierownictwa źródłem informacji na temat potrzeb i oczekiwań klientów z różnych zakątków świata.

Chemia Errecom

Produkty Errecom to substancje tworzone przez ekspertów z precyzyjnie dobranych składników. W asortymencie Errecom znajdują się specjalne oleje, środki czyszczące i rewitalizujące do klimatyzacji, preparaty Errecom zwiększające efektywność układu chłodniczego, zmywacze barwników, urządzenia i płyny do odgrzybiania nowoczesną metoda ultradźwiękową, uszczelniacze do układów klimatyzacji, preparaty antybakteryjne, płyny do płukania układów, czy barwniki kontrastowe UV Errecom.

Innowacje Errecom

Firma Errecom poddaje swoje produkty licznym testom i cały czas dąży do udoskonalania receptury preparatów, płynów oraz środków czyszczących do klimatyzacji. Zespół inżynierów i badaczy przez cały czas optymalizuje skład i proces produkcji chemii Errecom, by produkty były jeszcze skuteczniejsze i jeszcze lepiej sprawdzały się w trudnych warunkach eksploatacji. Errecom daży do światowej jakości i zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.Sprawdź również inne kategorie w naszym sklepie:
skraplacz klimatyzacji
sprężarka klimatyzacji
kompresor klimatyzacji
osuszacz klimatyzacji

Newsletter

Śledź nas