Sprężarki uniwersalne Sanden 

Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Sanden

Japońska korporacja Sanden początkowo nazywała się Sankyo Electric Company i została założona w 1943 roku przez Kaihei Ushikubo. Sankyo Electric Company zajmowała się produkcją części do komunikacyjnych urządzeń bezprzewodowych oraz lamp rowerowych opartych o mechanizm dynamo. Nazwę Sanden nadano firmie w 1973 roku. W latach 70. Sanden zaczął zajmować się produkcją klimatyzacji samochodowych oraz kompresorów SD do klimatyzatorów samochodowych. Firma Sanden prężnie rozwijała się i nawiązywała współpracę techniczną z zagranicznymi partnerami, co pozwoliło udoskonalić produkowane urządzenia.

Sprężarki i wymienniki ciepła Sanden

Korporacja Sanden od lat 70 XX wieku produkuje wysokiej jakości, doceniane na całym świecie sprężaki i wymienniki ciepła. Firma Sanden stworzyła strukturę produkcji i dystrybucji, dzięki której firma posiada obecnie 25 udziałów w globalnym rynku sprężarek i klimatyzacji samochodowej. Systemy klimatyzacji Sanden są opracowywane i produkowane zgodnie z dbałością o ochronę środowiska i z prawdziwą japońską dokładnością i dbałością o szczegóły. Sanden oprócz systemów klimatyzacji samochodowej produkuje również automaty na żywność i napoje, sklepowe systemy chłodnicze oraz systemy grzewcze i wentylacyjne do domów mieszkalnych.

Sanden Polska

Polski oddział korporacji Sanden powstał w 2004 roku. Zgodnie ze strategią Sanden wybudowano zakład w Polkowicach, który miał na celu dostarczanie produktów Sanden na rynek Europy Wschodniej. Zdolność produkcyjna zakładu Sanden to 1,6 miliona kompresorów rocznie, co oznacza, że co 11 sekund linię montażu opuszcza nowy produkt. Procesy montażowe i testowe są w zakładach Sanden w wysokim stopniu zautomatyzowane, co pozwala na zachowanie wysokiej jakości produkcji. Doskonałe zaplecze techniczne oraz doświadczona, wykwalifikowana kadra to główne czynniki, dzięki którym korporacja Sanden odniosła ogromny, międzynarodowy sukces.

Newsletter

Śledź nas