Wentylatory Spal 

Jest 62 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów

Wentylatory SPAL Automotive

Firma SPAL Automotive jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości elektrycznych wentylatorów i dmuchaw dla wszystkich typów pojazdów i urządzeń. Koncern SPAL Automotive został założony w 1959 roku we Włoszech. Początkowo specjalizował się w projektowaniu i tworzeniu form z tworzyw sztucznych. Od 30 lat SPAL zajmuje się produkcją wysokowydajnych wentylatorów osiowych i dmuchaw promieniowych do samochodów osobowych, autobusów, pojazdów terenowych, ciągników rolniczych, maszyn budowalnych, samochodów ciężarowych oraz urządzeń przemysłowych. SPAL to grupa kapitałowa, która generuje przychody w wysokości ponad 600 milionów euro oraz zatrudnia około 1000 osób. W jej skład wchodzą: SPAL Automotive (założone w 1959 r. – wentylatory i dmuchawy), SPAL TLC SpA (rynek telekomunikacyjny), THD SpA (rozwiązania chirurgiczne i diagnostyczne), GFSrl (produkty do ogrodu, nawadnianai oraz mycia pojazdów).

Zakład SPAL Automotive

Główny zakład SPAL, znajduje się we Włoskim Correggio i ma powierzchnię produkcyjną około 66 000 m2. Imponujący zakład produkujący wentylatory SPAL może pomieścić ponad 500 pracowników produkcyjnych oraz biura działów inżynierii, badań i rozwoju oraz wydziały promocyjne. SPAL Automotive to sześć automatycznych linii produkcyjnych, które dają możliwość produkcji ponad 5 milionów wentylatorów oraz dmuchaw w ciągu roku. Wentylatory SPAL posiadają liczne certyfikaty, które gwarantują najwyższą jakość produktów oraz wykorzystywanie w wentylatorach i dmuchawach zaawansowanych, zoptymalizowanych pod kątem wydajności technologii.

Mocne strony wentylatorów SPAL

Mocnymi stronami SPAL Automotive są: świetnie wyposażone zaplecze techniczne, ciągle poszerzana wiedza techniczna oraz pełne zintegrowanie procesów. Pracownicy SPAL to wykwalifikowana kadra posiadająca szeroką wiedzę z zakresu dynamiki płynów, termodynamiki oraz elektroniki. Dzięki ich pracy wentylatory SPAL to wysokiej jakości sprzęt, który znajduje swoich odbiorców na całym świecie. SPAL stawia na pełną integrację procesów i sprawny proces produkcji. Dla SPAL ważne jest szybkie prototypowanie, koordynacja wszystkich wydziałów oraz zautomatyzowany proces montażu. Dzięki kooperacji wszystkich procesów produkcji wentylatory SPAL są produkowane sprawnie i efektywnie. Wszystkie, najmniejsze elementy wentylatorów SPAL są szczegółowo badane i rozwijane, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dział badań i rozwoju SPAL przystosowany jest do nadzorowania pracy wentylatorów i testowania ich wydajności w każdych warunkach. Dzięki temu klient ma gwarancję, że kupuje sprawdzony sprzęt najwyższej jakości.Sprawdź również inne kategorie w naszym sklepie:
skraplacz klimatyzacji
sprężarka klimatyzacji
kompresor klimatyzacji
osuszacz klimatyzacji

Newsletter

Śledź nas