Elma-RK - hurtownia wyposażenia chłodnictwa, klimatyzacji i autoklimatyzacji oraz części AGD

Elma-RK zajmuje się zaopatrywaniem instalatorów i serwisów sprzętu AGD,  szeroko rozumianego chłodnictwa i klimatyzacji oraz warsztatów działających w sektorze klimatyzacji samochodowej. Szeroko rozwinięta sieć kontaktów w kraju i zagranicą pozwala dostarczać naszym Klientom towary zróżnicowane asortymentowo i cenowo.

Współpraca z CTR Group

Jako jedyny i bezpośredni importer stacji napełniających włoskiej firmy CTR Group, jednego z liderów sektora klimatyzacji samochodowej, odpowiadamy na potrzeby Klientów szukających urządzeń dopracowanych technicznie, o uznanej europejskiej marce.

Kompleksowa oferta

Ścisła współpraca z CTR Group pozwoliła wzbogacić nasz asortyment nie tylko o maszyny i narzędzia dla serwisów klimatyzacji, ale także o części zamienne do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Posiadamy w swojej ofercie cały asortyment firmy CTR Group.

Innowacyjność

Ciągle poszukujemy nowych, wartych uwagi urządzeń i narzędzi ułatwiających prace przy układach klimatyzacji samochodowej.

Oddziały i sieć partnerów

Staramy się zaspokajać potrzeby klientów na terenie całego kraju poprzez filie naszej firmy jak również poprzez sieć rzetelnych partnerów.

Doświadczenie i wiarygodność

Elma-RK jest firmą rodzinną, działającą nieprzerwanie od 1990 roku.

Zaufany dostawca auto części Łódź


Jako dostawca auto części do klimatyzacji i urządzeń chłodniczych działamy na rynku już ponad 26 lat. Były to lata, w których nabywaliśmy doświadczenia, poszukiwaliśmy nowych rozwiązań i stale udoskonalaliśmy naszą ofertę auto części, tak by mogła ona zaspokoić potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i zwyczajnych użytkowników pojazdów. Dzięki temu, że działamy w branży auto części przez tyle lat zdołaliśmy pozyskać wiele cennych kontaktów i wielu partnerów biznesowych oraz dostawców, dzięki którym możemy oferować Państwu najwyższej jakości auto części w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy firmą rodzinną – stawiamy dobrą atmosferę wśród pracowników oraz najwyższy standard obsługi klienta.

Niezawodne auto części

Nasz ofertę auto części kierujemy zarówno do profesjonalistów – mechaników, właścicieli i pracowników serwisów, czy warsztatów oraz do zwykłych użytkowników pojazdów, którzy cenią sobie komfort podróży sprawnym, odpowiednio przygotowanym do eksploatacji autem. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości auto części od sprawdzonych dostawców. Są to zarówno bardzo specjalistyczne auto części i skomplikowane elementy osprzętu wymieniane i montowane w najlepszych warsztatach, jak i te zupełnie proste, ale niezbędne auto części, które każdy kierowca jest w stanie wymienić we własnym pojeździe samodzielnie. Współpracujemy z wieloma warsztatami i serwisami, które regularnie zaopatrują się u nas w auto części, dzięki temu, że oferujemy im hurtowe ceny, szybką dostawę i duży wybór towaru. Jesteśmy jedynym bezpośrednim importerem produktów CTR Group. Posiadamy w swojej ofercie auto części pełny asortyment stacji napełniających tej renomowanej, włoskiej marki.


Newsletter

Śledź nas