301.jpg Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES011 NAPĘD KPL. SPRĘŻARKA KLIMATYZACJI DENSO 5SE / 6SE - 105MM - PK5 - ŁOŻYSKO 35X52X12 / LEXUS, TOYOTA NR ORGINAŁU:

A.SP.SP.DO.011

Nowy

W magazynie

279,00 zł

226,83 zł netto

Więcej informacji
PASUJE DO SPRĘŻARKI: 1201291

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15268
DENSO 447190-5450
DENSO 4471905450
DENSO 4471905451
DENSO 4471905452
DENSO 4471905453
DENSO 4471905454
DENSO

DENSO 4471905456
DENSO 4471905457
DENSO 4471905458
DENSO 4471905459
DENSO DCP50122
HELLA 8FK351125191
HOFFER K15268
TOYOT 88310-05101
TOYOT 88310-0F021
TOYOT 8831005101
TOYOT 883100F021

TOYOTA Avensis 2.0 D-4D da 4/2003 fino a 4/2006
TOYOTA Corolla Verso II: Corolla Verso 2.0 D4d 5P 2004-02 2005-08 )
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES011 NAPĘD KPL. SPRĘŻARKA KLIMATYZACJI DENSO 5SE / 6SE - 105MM - PK5 - ŁOŻYSKO 35X52X12 / LEXUS, TOYOTA NR ORGINAŁU:

SPRZĘGŁO ES011 NAPĘD KPL. SPRĘŻARKA KLIMATYZACJI DENSO 5SE / 6SE - 105MM - PK5 - ŁOŻYSKO 35X52X12 / LEXUS, TOYOTA NR ORGINAŁU:

15 Inne produkty w tej samej kategorii:

Newsletter

Śledź nas